Joanna Żabicka

Jako fotograf ślubny pracuję od 2012 roku. Jestem z Wami podczas najpiękniejszych chwil Waszego życia, uwieczniam ulotne chwile, pozwalam by aparat chłonął Wasze uczucia. W dniu ślubu wykonuję reportaż – fotografując, staram się nie ingerować w otoczenie ani w żadnym wypadku nie reżyserować przebiegu wydarzeń, ponieważ esencją fotografii ślubnej są prawdziwe i niewymuszone emocje Pary Młodej.

Staram się być kreatywna, dbam również o wszelkie szczegóły, aby oddawane fotografie były jak najlepsze i stanowiły wspaniałą pamiątkę na długie lata. Oprócz reportażu ślubnego oferuję sesje plenerowe. Na tzw. plener najczęściej umawiam się kilka dni po weselu, a czasami wykonuję krótką sesję w trakcie zabawy. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dlatego istnieje możliwość ustalenia wszystkich drobiazgów, a każdy pakiet dostosowuję do oczekiwań Klientów.

Fotografia ślubna jest moją pasją, dlatego przywiązuję ogromną wagę do efektu końcowego wykonywanej pracy. Moi Klienci otrzymują zdjęcia dopracowane zarówno pod względem technicznym jak i artystycznym. Moim miejscem pracy jest przede wszystkim Warszawa i województwo mazowieckie, jednak w zależności od potrzeby dojeżdżam w każdy zakątek Polski, a nawet Europy.